Pliidiplaadid

Pliidiplaadid ja nende valimine.

Pliidi plaate on sisuliselt kolme erinevat sorti induktsioon, klaaskeraamiline ning gaasiga.

Induktsioon pliidiplaat on elektri pealt töötav ning kallim, kui keraamiline ning gaasi plaat.  See tuleneb sellest, et induktsioonpliidi tehnoloogia on teistest keerulisem. Induktsioon plaat kuumutab magneti toimel ainult pliidi peal olevat potti või panni mitte tervet keeduala. Seega läheb soojusenergia otse anumale ja nii on soojuskadu väiksem. Tänu sellele, et soojendatakse ainult anumat on induktsioon plaadid ka energia säästlikumad ja kuumutab anumat kiiremini kui tavaline pliidiplaat. Plussiks võib lugeda ka seda, et  kõik mis kukub toiduvalmistamisel pliidile ei lähe kõrbema. Kuna induktsioon plaat kuumutab magnet toimel siis peavad olema ka vastavad pannid. Harilikult on köögitarvetel peal kirjas kas need sobivad induktsioonplaadile või mitte. Kõige lihtsam on endal seda kindalaks teha magnetiga, kui magnet jääb poti/panni külge kinni siis see sobi.

Klaaskeraamiline pliidiplaat on kõige harilikum. Kuumaks läheb terve keeduala, mis siis soojendab seal peal olevat anumat. Sooja kadu on suurem kuna anuma soojendamisel soojendatakse ka õhku. See tõttu on keraamiline pliidiplaat ka odavam.

Gaasiplaadi juures me erinevatest tehnoloogiatest rääkida ei saa. Gaasipliit on väga tundlik ja kiire ning ei jäta peale toidu valmimist pliidile jääk kuumust. Gaasipliidi ostmisel veendu gaasitrassi ühenduse olemas olus.

BIG24.EE Osta targalt!

vaade
 • ALLAHINDLUS Keraamiline plaat Scandomestic K51

  Keraamiline plaat Scandomestic K51

  2 keeduala ja sensorjuhtimisega keraamiline plaat. 

  Väiksem keeduala 16,5 cm/ 1200 W ja suurem keeduala 20 cm/ 1800 kW.

  9 erinevat võimsusastet.
  Automaatne plaadi väljalülitumine vastavalt valitud võimsusastmele 2 -8 h möödudes.
  Taimer kuni 99 minutit.
  145.00 109.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat Hotpoint HKID641BC

  Induktsioonplaat Hotpoint HKID641BC

  Induktsioonplaat 4 keedualaga

  Stop&Go funktsioon – võimalus peatada küpsetusprotsess mõneks ajaks ja siis jätkata seda samade seadistustega.
  Energia säästlikus – selle funktsiooni valimisel tarbib pliit ooterežiimi ajal vähem energiat, kui muidu.
  Kiirkuumutamise funktsioon – Booster.
  Automaatne väljalülitamine, kui magnetvälja ei teki.
  Toidunõu olemasolu tuvastamine.
  468.07 389.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat De Dietrich DPI7698G

  Induktsioonplaat De Dietrich DPI7698G

  E DIETRICH 2017 AASTA UUS KOLLEKTSIOON!

  Horizone tsooniga – pliidiplaati on võimalik kohandada vastavalt kasutajate vajadustele. HoriZone pliidiplaat pakub kohandatavat toiduvalmistamise tsooni, millel võib kasutada nii ühte suurt keedunõud kui ka mitut väikest nõud eraldi. Võite ka valida: kas 1 seadistus kogu tsoonil või 2 erinevat seadistust kontrollimaks kahte eraldiseisvat tsooni. HoriZone tsoon annab kuni 20% ekstra lisaruumi, võrreldes ükskõik millise tavalise pliidiplaadiga. Seda kõike tänu sellele, et kui tavalise pliidiplaadi sama suur osa koosneb 2st induktorist, siis De Dietrich pliidiplaadi 1 horiZone tsoon koosneb 6-st induktorist. Tänu rohkematele induktoritele suudab ala katta ära palju suurema pinna, mida kasutada küpsetamiseks.

  Boost funktsioon võimaldab kohest lülitumist maksimumvõimsusele, 3 otseteed on eelprogrammeeritud erinevatele võimsustele ning neid on võimalik ümberprogrammeerida seadistusele, mida kasutatakse kõige enam.

  Boil funktsioon võimaldab pliidiplaadil automaatselt määrata võimsuse, mis on vajalik teie poolt seadistatud veehulga keemistemperatuurini viimiseks. Kui vesi hakkab keema, kõlab helisignaal, mille järel on õige aeg lisada vette pasta, riis vms. Vett hoitakse keemistemperatuuril seni, kuni toit on valmis.

  Taimer on igal tsoonil eraldi ja seda on võimalik seadistada vahemikus 1-99 minutit.

  Start control funktsioon on spetsiaalselt välja töötatud roogadele, mis on veelgi maitsvamad siis, kui need on varem ette valmistatud.Enne serveerimist ülessoojendamiseks või aeglaseks kuumutamiseks, seadistage võimsusaste tasemele 1-4 ning määrake vajaminev kuumutusaeg ja lõpuaeg.

  Recall funktsioon peatab kõik seadistused plaadil ühe hetkega.

  Läbitud kuumutusaja näit kuvab ekraanile, kui palju aega on möödunud viimasest võimsusseadistusest. Suurepärane funktsioon küpsetusprotsessi jälgimiseks, kui olete unustanud seadistada taimeri.

  ICS kohaldab tsooni vastavalt panni suurusele ja tagab maksimaalse efektiivsuse.

  1,100.00 869.00
 • ALLAHINDLUS Gaasi-induktsioonplaat De Dietrich DPI7602BM

  Gaasi-induktsioonplaat De Dietrich DPI7602BM

  DE DIETRICH 2017/2018 AASTA KOLLEKTSIOON

  Gaasiplaadid on varustatud taimeritega, mis seadistatud aja lõppedes katkestab põleti töö ja peatab gaasi juurdevoolu.

  Kui põletileek peaks juhuslikult kustuma (tuuletõmme vms), süüdatakse see automaatselt 2 korda uuesti.
  Gaasiplaadid on varustatud leegikontrolliga, mis aktiveeritakse põleti süütamisel. Kui põleti leek peaks ootamatult kustuma, peatatakse gaasilekke vältimiseks gaasi juurdevool automaatselt.
  Induktsioonil:
  Läbitud kuumutusaja näit kuvab ekraanile, kui palju aega on möödunud viimasest võimsusseadistusest. Suurepärane funktsioon küpsetusprotsessi jälgimiseks, kui olete unustanud seadistada taimeri.
  Boil funktsioon võimaldab pliidiplaadil automaatselt määrata võimsuse, mis on vajalik teie poolt seadistatud veehulga keemistemperatuurini viimiseks. Kui vesi hakkab keema, kõlab helisignaal, mille järel on õige aeg lisada vette pasta, riis vms. Vett hoitakse keemistemperatuuril seni, kuni toit on valmis.

  687.93 579.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat Fabita BIM430

  Induktsioonplaat Fabita BIM430

  45 cm laiune induktsioonplaat.

  Booster – kiirkuumutus.
  Kolm keeduala:  2 x 14,5 cm (võimsusega 1200 W – 1600 W)  ja 21 cm (võimsusega 1500 W – 2000 W).
  451.92 369.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat Teka IT6450 IKNOB

  Induktsioonplaat Teka IT6450 IKNOB

  Uus “IKNOB” induktsioonplaat ei jää mitte üheski köögis märkamata, kuna kõik selle plaadi juures on disainitud nii, et selle kasutamine on lihtne ja mugav ning välimus väga elegantne.

  Iknob induktsioonplaadi täpne kontroll tänu juhtnupule, võimaldab ära kasutada väga lihtsasti kõiki plaadil olevaid funktsioone. Sõltumatu programmeerija ja eraldi ekraan igale keedualale, võimaldab hõlpsasti kontrollida iga keeduala temperatuuri, aega ja seadistusi.
  Juhtpaneel on nähtamatu seni, kuni LED taustavalgus aktiveeritakse. LED valgustusi on kahte sorti, punane valgustus toiduvalmistamise ajal ja sinine valgustus valitud tsooni seadete või temperatuuri muutmiseks.  Turvaliseks kasutamiseks on juhtnupp eemaldatav, kui juhtnupp eemaldada, siis see lukustab juhtpaneeli ja ilma selleta pole võimalik plaati kasutada.
  STOP&GO – võimalus peatada küpsetusprotsess mõneks ajaks ja siis jätkata seda samade seadistustega.
  IQUICK KEETMINE – tänu IQUICK tehnoloogiale, saab toiduvalmistamise protsessi kiirendada 10 minuti vältel kuni 70%. Ideaalne abiline vee keemistemperatuurini viimiseks, vähem kui minutiga.
  Pliidiplaat on õhukese metallist raamiga.
  Keedualad: 1 x Ø 210 mm, 2 x Ø 180 mm, 1 x Ø 145 mm.
  732.28 559.00
 • ALLAHINDLUS Gaasiplaat Schlosser GHT64SS

  Gaasiplaat Schlosser GHT64SS

  60 cm roostevabast terasest gaasiplaat.

  4 gaasipõletit, 2 emailitud resti, taimer
  Automaatne gaasi väljalülitus, kui leeki ei teki.
  154.44 125.00
 • ALLAHINDLUS e90f2eb61a1ba4a633200e362b048ab8 (1)

  Induktsioonpliidiplaat Whirlpool ACM829NE

  Kahe suure flexi-tsooniga iunduktsioonplaat.
  Flexi Cook – võimalik on laiendada kuumutatavat pliidiplaadi ala nii, et saate kasutada ka suuri, ovaalseid või kandilisi kuni 38 cm pikkuseid potte-panne.
  Viitstart – saate seadistada valitud programmi käivituma kõige mugavamal ajal – näiteks öösel või muul ajal, kui elekter on odavam.
  Booster funktsioon.
  6th Sense tehnoloogia, mis võimaldab automaatselt valida optimaalse temperatuuri ja võimsuse, tagades maksimaalse enrgiasäästu.
  443.92 339.00
 • ALLAHINDLUS Gaasiplaat Teka CGW LUX 30.1 2G AI AL

  Gaasiplaat Teka CGW LUX 30.1 2G AI AL

  30 cm klaaspinnaga gaasiplaat. 

  Automaatne elektrisüüde, malmrest ja leegikontroll.
  Kõigil põletitel on temperatuuriandur, mis sulgeb gaasi juurdevoolu, kui leeki ei teki.
  293.52 239.00
 • ALLAHINDLUS Keraamiline pliidiplaat Brandt BPV6210B

  Keraamiline pliidiplaat Brandt BPV6210B

  2 keeduala ja sensorjuhtimisega keraamiline plaat. 

  Väiksem keeduala 16,5 cm/1200 W ja suurem keeduala 20 cm/1800 W.
  211.46 169.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat Brandt BPI6330X

  Induktsioonplaat Brandt BPI6330X

  Suur, 28 cm läbimõõduga keeduala.
  Plaadil on kolm sõltumatut taimerit, 1-99 minutit.

  Recall funktsioon – tagasivõtmise funktsioon võimaldab vaid ühe nupu vajutusega minna tagasi viimaste seadistuste juurde, mida pliidiplaadil kasutasid.
  Funktsioon Clean Lock – võimaldab juhtpaneeli plaadi puhastamise ajaks lukustada. Ühe minuti möödudes lukustus deaktiveerub automaatselt. 
  10 ohutuse punkti: Jääksoojuse indikaator, väikeste objektide tuvastamine, ülekuumenemiskaitse, automaatne stop süsteem, lapselukk, automaatne nõude tuvastus, ülekeemise kaitse, elektrisüsteemiga ühendamise turvalisus.
  Keedualad: 18 cm/ 2800 W, 16 cm/ 2000 W ja 28 cm 3600 W.
  Plaadi esiservas roostevabast terasest raam Brandt logoga.
  418.65 359.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat Teka IR4200

  Induktsioonplaat Teka IR4200

  45 cm laiune, 2 keedualaga pliidiplaat, keedualade läbimõõdud: 145 ja 260mm.

  Power Plus funktsioon võimaldab valitud tsooni võimsust tõsta maksimaalselt 10 minutiks 70% võrra. Ideaalne vedelike kiireks kuumutamiseks või liha intensiivseks pruunistamiseks.
  iQuick Boiling – keemispunkti kontrollfunktsiooniga induktsioonplaadil alustatakse keetmist täisvõimsusel koheselt, kui keedunõu on tuvastatud. Kui vesi on jõudnud keemistemperatuurini, kõlab helisignaal ning võite alustada toiduvalmistamist.
  Samaaegselt vähendatakse automaatselt võimsust, et keemistemperatuuri säilitada, kontrollides ka energiatarbimist.

  407.56 319.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat Teka IRF3200

  Induktsioonplaat Teka IRF3200

  Teka flex-induktsioon süsteem on eriline.

  30% lisaruumiga pliidiplaadi pinnal, annab Space induktsioonplaat vabaduse kasutada samal tsoonil mitut nõud üheaegselt.
  FLEX tsoon 235 x 395 mm.
  385.39 299.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat De Dietrich DPI7766XP

  Induktsioonplaat De Dietrich DPI7766XP

  DE DIETRICH 2017 AASTA UUS KOLLEKTSIOON!

  HoriZone tsoon vasakul pool – pliidiplaati on võimalik kohandada vastavalt kasutajate vajadustele. HoriZone pliidiplaat pakub kohandatavat toiduvalmistamise tsooni, millel võib kasutada nii ühte suurt keedunõud kui ka mitut väikest nõud eraldi. Võite ka valida: kas 1 seadistus kogu tsoonil või 2 erinevat seadistust kontrollimaks kahte eraldiseisvat tsooni. HoriZone tsoon annab kuni 20% ekstra lisaruumi, võrreldes ükskõik millise tavalise pliidiplaadiga. Seda kõike tänu sellele, et kui tavalise pliidiplaadi sama suur osa koosneb 2st induktorist, siis De Dietrich pliidiplaadi 1 horiZone tsoon koosneb 6-st induktorist. Tänu rohkematele induktoritele suudab ala katta ära palju suurema pinna, mida kasutada küpsetamiseks.

  Boil funktsioon võimaldab pliidiplaadil automaatselt määrata võimsuse, mis on vajalik teie poolt seadistatud veehulga keemistemperatuurini viimiseks. Kui vesi hakkab keema, kõlab helisignaal, mille järel on õige aeg lisada vette pasta, riis vms. Vett hoitakse keemistemperatuuril seni, kuni toit on valmis.

  Switch – plaadil on võimalik küpsetamise käigus eelnevalt seadistatud võimsus ümber kohaldada ühelt keedualalt teisele ja plaat tunneb ära nõu uue asukoha ning küpsetamine jätkub varem seadistatud võimsusega valitud uuel tsoonil.

  Taimer on igal tsoonil eraldi ja seda on võimalik seadistada vahemikus 1-99 minutit.

  Start control funktsioon on spetsiaalselt välja töötatud roogadele, mis on veelgi maitsvamad siis, kui need on varem ette valmistatud.Enne serveerimist ülessoojendamiseks või aeglaseks kuumutamiseks, seadistage võimsusaste tasemele 1-4 ning määrake vajaminev kuumutusaeg ja lõpuaeg.

  ICS kohaldab tsooni vastavalt panni suurusele ja tagab maksimaalse efektiivsuse.

  Recall funktsioon peatab kõik seadistused plaadil ühe hetkega.

  Pliidiplaadi juhtpaneeli ja keedualade vahel on roostevabast terasest iluliist.

  911.28 739.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat Hotpoint-Ariston KID641BB

  Induktsioonplaat Hotpoint-Ariston KID641BB

  Induktsioonplaat 4 keedualaga.

  Kiirkuumutamise funktsioon – Booster.
  Automaatne väljalülitamine, kui magnetvälja ei teki.
  Toidunõu olemasolu tuvastamine.
  Laienev keeduala paremal pool, võimaldab kasutada ka suuremaid keedunõusid.
  409.18 325.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat De Dietrich DPI7688XS

  Induktsioonplaat De Dietrich DPI7688XS

  DE DIETRICH 2017 AASTA UUS KOLLEKTSIOON

  Plaadiga on komplektis kaasas puidust lõikelaud!

  Plaadile on eraldi võimalik juurde soetada grill- või plancha plaat, mida antud pliidiplaadi peal saab kasutada.

  HoriZone tsoon mõlemal pool (2 tk kokku) – pliidiplaati on võimalik kohandada vastavalt kasutajate vajadustele. HoriZone pliidiplaat pakub kohandatavat toiduvalmistamise tsooni, millel võib kasutada nii ühte suurt keedunõud kui ka mitut väikest nõud eraldi. Võite ka valida: kas 1 seadistus kogu tsoonil või 2 erinevat seadistust kontrollimaks kahte eraldiseisvat tsooni. HoriZone tsoon annab kuni 20% ekstra lisaruumi, võrreldes ükskõik millise tavalise pliidiplaadiga. Seda kõike tänu sellele, et kui tavalise pliidiplaadi sama suur osa koosneb 2st induktorist, siis De Dietrich pliidiplaadi 1 horiZone tsoon koosneb 6-st induktorist. Tänu rohkematele induktoritele suudab ala katta ära palju suurema pinna, mida kasutada küpsetamiseks.

  Boost funktsioon võimaldab kohest lülitumist maksimumvõimsusele, 3 otseteed on eelprogrammeeritud erinevatele võimsustele ning neid on võimalik ümberprogrammeerida seadistusele, mida kasutatakse kõige enam.

  Boil funktsioon võimaldab pliidiplaadil automaatselt määrata võimsuse, mis on vajalik teie poolt seadistatud veehulga keemistemperatuurini viimiseks. Kui vesi hakkab keema, kõlab helisignaal, mille järel on õige aeg lisada vette pasta, riis vms. Vett hoitakse keemistemperatuuril seni, kuni toit on valmis.

  Taimer on igal tsoonil eraldi ja seda on võimalik seadistada vahemikus 1-99 minutit.

  Start control funktsioon on spetsiaalselt välja töötatud roogadele, mis on veelgi maitsvamad siis, kui need on varem ette valmistatud.Enne serveerimist ülessoojendamiseks või aeglaseks kuumutamiseks, seadistage võimsusaste tasemele 1-4 ning määrake vajaminev kuumutusaeg ja lõpuaeg.

  Läbitud kuumutusaja näit kuvab ekraanile, kui palju aega on möödunud viimasest võimsusseadistusest. Suurepärane funktsioon küpsetusprotsessi jälgimiseks, kui olete unustanud seadistada taimeri.

  ICS kohaldab tsooni vastavalt panni suurusele ja tagab maksimaalse efektiivsuse.

  Recall funktsioon peatab kõik seadistused plaadil ühe hetkega.

  Pliidiplaadi juhtpaneeli ja keedualade vahel on roostevabast terasest iluliist.

  940.10 769.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat De Dietrich DPI7686WP

  Induktsioonplaat De Dietrich DPI7686WP

  DE DIETRICH 2017 AASTA UUS KOLLEKTSIOON!

  HoriZone tsoon vasakul pool – pliidiplaati on võimalik kohandada vastavalt kasutajate vajadustele. HoriZone pliidiplaat pakub kohandatavat toiduvalmistamise tsooni, millel võib kasutada nii ühte suurt keedunõud kui ka mitut väikest nõud eraldi. Võite ka valida: kas 1 seadistus kogu tsoonil või 2 erinevat seadistust kontrollimaks kahte eraldiseisvat tsooni. HoriZone tsoon annab kuni 20% ekstra lisaruumi, võrreldes ükskõik millise tavalise pliidiplaadiga. Seda kõike tänu sellele, et kui tavalise pliidiplaadi sama suur osa koosneb 2st induktorist, siis De Dietrich pliidiplaadi 1 horiZone tsoon koosneb 6-st induktorist. Tänu rohkematele induktoritele suudab ala katta ära palju suurema pinna, mida kasutada küpsetamiseks.

  Boost funktsioon võimaldab kohest lülitumist maksimumvõimsusele, 3 otseteed on eelprogrammeeritud erinevatele võimsustele ning neid on võimalik ümberprogrammeerida seadistusele, mida kasutatakse kõige enam.

  Boil funktsioon võimaldab pliidiplaadil automaatselt määrata võimsuse, mis on vajalik teie poolt seadistatud veehulga keemistemperatuurini viimiseks. Kui vesi hakkab keema, kõlab helisignaal, mille järel on õige aeg lisada vette pasta, riis vms. Vett hoitakse keemistemperatuuril seni, kuni toit on valmis.

  Switch – plaadil on võimalik küpsetamise käigus eelnevalt seadistatud võimsus ümber kohaldada ühelt keedualalt teisele ja plaat tunneb ära nõu uue asukoha ning küpsetamine jätkub varem seadistatud võimsusega valitud uuel tsoonil.

  Taimer on igal tsoonil eraldi ja seda on võimalik seadistada vahemikus 1-99 minutit.

  Start control funktsioon on spetsiaalselt välja töötatud roogadele, mis on veelgi maitsvamad siis, kui need on varem ette valmistatud.Enne serveerimist ülessoojendamiseks või aeglaseks kuumutamiseks, seadistage võimsusaste tasemele 1-4 ning määrake vajaminev kuumutusaeg ja lõpuaeg.

  ICS kohaldab tsooni vastavalt panni suurusele ja tagab maksimaalse efektiivsuse.

  Recall funktsioon peatab kõik seadistused plaadil ühe hetkega.

  Pliidiplaadi juhtpaneeli ja keedualade vahel on roostevabast terasest iluliist.

  911.28 739.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat De Dietrich DPI7684X

  Induktsioonplaat De Dietrich DPI7684X

  DE DIETRICH 2017 AASTA UUS KOLLEKTSIOON!

  HoriZone tsoon vasakul pool – pliidiplaati on võimalik kohandada vastavalt kasutajate vajadustele. HoriZone pliidiplaat pakub kohandatavat toiduvalmistamise tsooni, millel võib kasutada nii ühte suurt keedunõud kui ka mitut väikest nõud eraldi. Võite ka valida: kas 1 seadistus kogu tsoonil või 2 erinevat seadistust kontrollimaks kahte eraldiseisvat tsooni. HoriZone tsoon annab kuni 20% ekstra lisaruumi, võrreldes ükskõik millise tavalise pliidiplaadiga. Seda kõike tänu sellele, et kui tavalise pliidiplaadi sama suur osa koosneb 2st induktorist, siis De Dietrich pliidiplaadi 1 horiZone tsoon koosneb 6-st induktorist. Tänu rohkematele induktoritele suudab ala katta ära palju suurema pinna, mida kasutada küpsetamiseks.

  Boost funktsioon võimaldab kohest lülitumist maksimumvõimsusele, 3 otseteed on eelprogrammeeritud erinevatele võimsustele ning neid on võimalik ümberprogrammeerida seadistusele, mida kasutatakse kõige enam.

  Boil funktsioon võimaldab pliidiplaadil automaatselt määrata võimsuse, mis on vajalik teie poolt seadistatud veehulga keemistemperatuurini viimiseks. Kui vesi hakkab keema, kõlab helisignaal, mille järel on õige aeg lisada vette pasta, riis vms. Vett hoitakse keemistemperatuuril seni, kuni toit on valmis.

  Switch – plaadil on võimalik küpsetamise käigus eelnevalt seadistatud võimsus ümber kohaldada ühelt keedualalt teisele ja plaat tunneb ära nõu uue asukoha ning küpsetamine jätkub varem seadistatud võimsusega valitud uuel tsoonil.

  Taimer on igal tsoonil eraldi ja seda on võimalik seadistada vahemikus 1-99 minutit.

  Start control funktsioon on spetsiaalselt välja töötatud roogadele, mis on veelgi maitsvamad siis, kui need on varem ette valmistatud.Enne serveerimist ülessoojendamiseks või aeglaseks kuumutamiseks, seadistage võimsusaste tasemele 1-4 ning määrake vajaminev kuumutusaeg ja lõpuaeg.

  ICS kohaldab tsooni vastavalt panni suurusele ja tagab maksimaalse efektiivsuse.

  Recall funktsioon peatab kõik seadistused plaadil ühe hetkega.

  Pliidiplaadi juhtpaneeli ja keedualade vahel on roostevabast terasest iluliist.

  798.81 659.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat De Dietrich DPI7670X

  Induktsioonplaat De Dietrich DPI7670X

  DE DIETRICH 2017 AASTA UUS KOLLEKTSIOON!

  Boost funktsioon võimaldab kohest lülitumist maksimumvõimsusele, 3 otseteed on eelprogrammeeritud erinevatele võimsustele ning neid on võimalik ümberprogrammeerida seadistusele, mida kasutatakse kõige enam.

  Switch – plaadil on võimalik küpsetamise käigus eelnevalt seadistatud võimsus ümber kohaldada ühelt keedualalt teisele ja plaat tunneb ära nõu uue asukoha ning küpsetamine jätkub varem seadistatud võimsusega valitud uuel tsoonil.

  Taimer on igal tsoonil eraldi ja seda on võimalik seadistada vahemikus 1-99 minutit.

  Start control funktsioon on spetsiaalselt välja töötatud roogadele, mis on veelgi maitsvamad siis, kui need on varem ette valmistatud.Enne serveerimist ülessoojendamiseks või aeglaseks kuumutamiseks, seadistage võimsusaste tasemele 1-4 ning määrake vajaminev kuumutusaeg ja lõpuaeg.

  ICS kohaldab tsooni vastavalt panni suurusele ja tagab maksimaalse efektiivsuse.

  Recall funktsioon peatab kõik seadistused plaadil ühe hetkega.

  Pliidiplaadi juhtpaneeli ja keedualade vahel on roostevabast terasest iluliist.

  716.76 579.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat De Dietrich DPI7670W

  Induktsioonplaat De Dietrich DPI7670W

  DE DIETRICH 2017 AASTA UUS KOLLEKTSIOON!

  Boost funktsioon võimaldab kohest lülitumist maksimumvõimsusele, 3 otseteed on eelprogrammeeritud erinevatele võimsustele ning neid on võimalik ümberprogrammeerida seadistusele, mida kasutatakse kõige enam.

  Switch – plaadil on võimalik küpsetamise käigus eelnevalt seadistatud võimsus ümber kohaldada ühelt keedualalt teisele ja plaat tunneb ära nõu uue asukoha ning küpsetamine jätkub varem seadistatud võimsusega valitud uuel tsoonil.

  Taimer on igal tsoonil eraldi ja seda on võimalik seadistada vahemikus 1-99 minutit.

  Start control funktsioon on spetsiaalselt välja töötatud roogadele, mis on veelgi maitsvamad siis, kui need on varem ette valmistatud.Enne serveerimist ülessoojendamiseks või aeglaseks kuumutamiseks, seadistage võimsusaste tasemele 1-4 ning määrake vajaminev kuumutusaeg ja lõpuaeg.

  ICS kohaldab tsooni vastavalt panni suurusele ja tagab maksimaalse efektiivsuse.

  Recall funktsioon peatab kõik seadistused plaadil ühe hetkega.

  Pliidiplaadi juhtpaneeli ja keedualade vahel on roostevabast terasest iluliist.

  798.81 659.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat De Dietrich DPI7650B

  Induktsioonplaat De Dietrich DPI7650B

  Boost funktsioon võimaldab kohest lülitumist maksimumvõimsusele, 3 otseteed on eelprogrammeeritud erinevatele võimsustele ning neid on võimalik ümberprogrammeerida seadistusele, mida kasutatakse kõige enam.

  Switch – plaadil on võimalik küpsetamise käigus eelnevalt seadistatud võimsus ümber kohaldada ühelt keedualalt teisele ja plaat tunneb ära nõu uue asukoha ning küpsetamine jätkub varem seadistatud võimsusega valitud uuel tsoonil.

  Taimer on igal tsoonil eraldi ja seda on võimalik seadistada vahemikus 1-99 minutit.

  Start control funktsioon on spetsiaalselt välja töötatud roogadele, mis on veelgi maitsvamad siis, kui need on varem ette valmistatud.Enne serveerimist ülessoojendamiseks või aeglaseks kuumutamiseks, seadistage võimsusaste tasemele 1-4 ning määrake vajaminev kuumutusaeg ja lõpuaeg.

  ICS kohaldab tsooni vastavalt panni suurusele ja tagab maksimaalse efektiivsuse.

  Recall funktsioon peatab kõik seadistused plaadil ühe hetkega.

  661.32 539.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat De Dietrich DPI7572W

  Induktsioonplaat De Dietrich DPI7572W

  DE DIETRICH 2017 AASTA UUS KOLLEKTSIOON!

  Boost funktsioon võimaldab kohest lülitumist maksimumvõimsusele, 3 otseteed on eelprogrammeeritud erinevatele võimsustele ning neid on võimalik ümberprogrammeerida seadistusele, mida kasutatakse kõige enam.

  Switch – plaadil on võimalik küpsetamise käigus eelnevalt seadistatud võimsus ümber kohaldada ühelt keedualalt teisele ja plaat tunneb ära nõu uue asukoha ning küpsetamine jätkub varem seadistatud võimsusega valitud uuel tsoonil.

  Taimer on igal tsoonil eraldi ja seda on võimalik seadistada vahemikus 1-99 minutit.

  Start control funktsioon on spetsiaalselt välja töötatud roogadele, mis on veelgi maitsvamad siis, kui need on varem ette valmistatud.Enne serveerimist ülessoojendamiseks või aeglaseks kuumutamiseks, seadistage võimsusaste tasemele 1-4 ning määrake vajaminev kuumutusaeg ja lõpuaeg.

  ICS kohaldab tsooni vastavalt panni suurusele ja tagab maksimaalse efektiivsuse.

  Recall funktsioon peatab kõik seadistused plaadil ühe hetkega.

  Pliidiplaadi juhtpaneeli ja keedualade vahel on roostevabast terasest iluliist.

  798.81 659.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat De Dietrich DPI7360X

  Induktsioonplaat De Dietrich DPI7360X

  DE DIETRICH 2017 AASTA UUS KOLLEKTSIOON!

  Boost funktsioon võimaldab kohest lülitumist maksimumvõimsusele, 3 otseteed on eelprogrammeeritud erinevatele võimsustele ning neid on võimalik ümberprogrammeerida seadistusele, mida kasutatakse kõige enam.

  Taimer on igal tsoonil eraldi ja seda on võimalik seadistada vahemikus 1-99 minutit.

  Start control funktsioon on spetsiaalselt välja töötatud roogadele, mis on veelgi maitsvamad siis, kui need on varem ette valmistatud.Enne serveerimist ülessoojendamiseks või aeglaseks kuumutamiseks, seadistage võimsusaste tasemele 1-4 ning määrake vajaminev kuumutusaeg ja lõpuaeg.

  Pliidiplaadi juhtpaneeli ja keedualade vahel on roostevabast terasest iluliist.

  553.29 449.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat Indesit VIA640CW

  Induktsioonplaat Indesit VIA640CW

  Valget värvi induktsioonplaat Indesitilt.

  Booster – kiirkuumutamise funktsioon.

  Stop&Go-funktsioon – võimaldab toiduvalmistamist peatada ja uuesti valitud seadetega jätkata.

  387.53 299.00
 • ALLAHINDLUS Keraamiline pliidiplaat Hotpoint-Ariston KRC641DXK

  Keraamiline pliidiplaat Hotpoint-Ariston KRC641DXK

  Nelja keraamilise tsooniga plaat, millest üks keeduala on laienev.

  Laieneva ala võimsus 2200 W – 1800 W.
  Teiste keedualade võimsused 1200  W  ja 1800 W.
  Jääksoojuse indikaator.
  250.15 189.50
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat De Dietrich DPI7468XS

  Induktsioonplaat De Dietrich DPI7468XS

  Induktsioonplaat laiusega 38 cm.
  Plaadil on üks HoriZone keeduala, mille suurus on 40 x 23 cm.
  HoriZone – pliidiplaati on võimalik kohandada vastavalt kasutajate vajadustele. HoriZone pliidiplaat pakub kohandatavat toiduvalmistamise tsooni, millel võib kasutada nii ühte suurt keedunõud kui ka mitut väikest nõud eraldi. Võite ka valida: kas 1 seadistus kogu tsoonil või 2 erinevat seadistust kontrollimaks kahte eraldiseisvat tsooni. HoriZone tsoon annab kuni 20% ekstra lisaruumi, võrreldes ükskõik millise tavalise pliidiplaadiga. Seda kõike tänu sellelele, et kui tavalise pliidiplaadi sama suur osa koosneb 2st induktorist, siis De Dietrich pliidiplaadi 1 horiZone tsoon koosneb 6-st induktorist. Tänu rohkematele induktoritele suudab ala katta ära palju suurema pinna, mida kasutada küpsetamiseks.

  604.30 519.00
 • ALLAHINDLUS Gaasiplaat Brandt BPG6210B

  Gaasiplaat Brandt BPG6210B

  Klaaspinnaga gaasiplaat. 

  Automaatne elektrisüüde, malmrest ja leegikontroll.
  Põletite võimsused: 1500 W ja 3100 W .
  182.64 149.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat De Dietrich DPI7574XP

  Induktsioonplaat De Dietrich DPI7574XP

  DE DIETRICH 2017 AASTA UUS KOLLEKTSIOON!

  Boost funktsioon võimaldab kohest lülitumist maksimumvõimsusele, 3 otseteed on eelprogrammeeritud erinevatele võimsustele ning neid on võimalik ümberprogrammeerida seadistusele, mida kasutatakse kõige enam.

  Boil funktsioon võimaldab pliidiplaadil automaatselt määrata võimsuse, mis on vajalik teie poolt seadistatud veehulga keemistemperatuurini viimiseks. Kui vesi hakkab keema, kõlab helisignaal, mille järel on õige aeg lisada vette pasta, riis vms. Vett hoitakse keemistemperatuuril seni, kuni toit on valmis.

  Taimer on igal tsoonil eraldi ja seda on võimalik seadistada vahemikus 1-99 minutit.

  Start control funktsioon on spetsiaalselt välja töötatud roogadele, mis on veelgi maitsvamad siis, kui need on varem ette valmistatud.Enne serveerimist ülessoojendamiseks või aeglaseks kuumutamiseks, seadistage võimsusaste tasemele 1-4 ning määrake vajaminev kuumutusaeg ja lõpuaeg.

  Recall funktsioon peatab kõik seadistused plaadil ühe hetkega.

  Läbitud kuumutusaja näit kuvab ekraanile, kui palju aega on möödunud viimasest võimsusseadistusest. Suurepärane funktsioon küpsetusprotsessi jälgimiseks, kui olete unustanud seadistada taimeri.

  ICS kohaldab tsooni vastavalt panni suurusele ja tagab maksimaalse efektiivsuse.

  1x 160 mm / 2400 W, 1 x 230 mm / 3700 W, 1 x 280 mm / 5000 W

  630.91 525.00
 • ALLAHINDLUS Gaasiplaat Hotpoint-Ariston TQG641/HA(WH)EE

  Gaasiplaat Hotpoint-Ariston TQG641/HA(WH)EE

  Integreeritav, 4 keedualaga gaasiplaat, plaadi materjal on roostevaba teras.

  Automaatne elektrisüüde ja leegikontroll.
  Gaasiga küpsetamisel on ohutus väga oluline, mille tõttu on kõigil põletitel temperatuuriandur, mis suleb gaasi juurdevoolu, kui leeki ei teki.
  297.76 225.00
 • ALLAHINDLUS Gaasiplaat Hotpoint-Ariston TQG641/HA(BK)EE

  Gaasiplaat Hotpoint-Ariston TQG641/HA(BK)EE

  Integreeritav, 4 keedualaga gaasiplaat, plaadi materjal on roostevaba teras.

  Automaatne elektrisüüde ja leegikontroll.
  Gaasiga küpsetamisel on ohutus väga oluline, mille tõttu on kõigil põletitel temperatuuriandur, mis suleb gaasi juurdevoolu, kui leeki ei teki.
  286.94 225.00
 • ALLAHINDLUS Keraamiline pliidiplaat Teka TB6415

  Keraamiline pliidiplaat Teka TB6415

  Teka TB 6415 klaaskeraamiline pliidiplaat on täiustatud erinevate funktsioonidega, et muuta toiduvalmistamise lihtsamaks. 4 keedutsooni, lapselukk ja puutetundlik juhtpaneel, mis teeb plaadi kasutamise väga lihtsaks. Raamita mudel.

  Keedualad : 1 x Ø 210 mm, 1 x Ø 180 mm, 2 x Ø 145 mm.
  Plaadi koguvõimsus on 6300 W.
  222.55 169.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat Hotpoint-Ariston KIA641BB(DS)

  Induktsioonplaat Hotpoint-Ariston KIA641BB(DS)

  Induktsioonplaat 4 keedualaga.

  Stop&Go funktsioon – võimalus peatada küpsetusprotsess mõneks ajaks ja siis jätkata seda samade seadistustega.
  Jääksoojuse indikaator – punane H täht annab märku sellest, et pliidiplaat on peale protsessi lõppu veel kuum.
  Energia säästlikus – selle funktsiooni valimisel tarbib pliit ooterežiimi ajal vähem energiat, kui muidu.
  Kiirkuumutamise funktsioon – Booster.
  Automaatne väljalülitamine, kui magnetvälja ei teki.
  Toidunõu olemasolu tuvastamine.
  Laienev keeduala paremal pool, võimaldab kasutada ka suuremaid keedunõusid.
  491.44 375.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat Teka IZ6420

  Induktsioonplaat Teka IZ6420

  Teka IZ 6420 induktsiooniplaat on kiire, turvaline ja energiasäästlik tänu oma uudsele induktsiooni tehnoloogiale. Plaati on täiendatud “Multislider” juhtimisega, tänu millele on võimalik juhtida iga plaadi keeduala eraldi, ilma eelneva plaadi asukoha valikuta. Plaat pakub maksimaalset toiduvalmistamise kiirust tänu uuele režiimile, mis võimaldab suurendada temperatuuri pliidiplaadil kuni 70% ja seda lausa 10 minutit järjest – ideaalne abiline vee keemistemperatuuri saavutamiseks vähem kui minutiga.

  Iga keeduala saab eraldi seadistada taimeriga, mis annab helisignaaliga märku kui soovitud aeg on möödunud.
  Tagamaks täielik turvalisus, on plaat varustatud lapseluku ja automaatse väljalülitusega. Kui pliit ei tuvasta mõne aja möödudes potti ega panni, lülitab ta ennast turvaliselt välja. 
  Kui pead hetke eemal käima, siis ei pea sa enam muretsema et toit keeb üle. Lihtsalt vajuta pliidiplaadil pausi nuppu ja pliidiplaat läheb kuni 10 minutiks puhkerežiimile (Stop&Go).
  SIMMERING funktsioon – madalal kuumusel toidu keetmine, ideaalne programm juurviljade aurutamiseks.
  Keedualad: 1 x Ø 210 mm, 2 x Ø 180 mm, 1 x Ø 145 mm.
  548.86 415.00
 • ALLAHINDLUS Gaasi-induktsioonplaat Teka IG 620 2G AI AL CI

  Gaasi-induktsioonplaat Teka IG 620 2G AI AL CI

  Kombineeritud pliidiplaat annab võimaluse valmistada toitu nii gaasil kui ka elektriga. 

  Gaas: Automaatne elektrisüüde, malmrest ja leegikontroll. Gaasiga küpsetamisel on ohutus väga oluline, mille tõttu on kõigil põletitel temperatuuriandur, mis suleb gaasi juurdevoolu, kui leeki ei teki. 
  Induktsioon: Plaat pakub maksimaalset toiduvalmistamise kiirust tänu uuele režiimile, mis võimaldab suurendada temperatuuri pliidiplaadil kuni 70% ja seda lausa 10 minutit järjest – ideaalne abiline vee keemistemperatuuri saavutamiseks vähem kui minutiga.
  Iga keeduala saab eraldi seadistada taimeriga, mis annab helisignaaliga märku kui soovitud aeg on möödunud.
  Tagamaks täielik turvalisus, on plaat varustatud lapseluku ja automaatse väljalülitusega. Kui pliit ei tuvasta mõne aja möödudes potti ega panni, lülitab ta ennast turvaliselt välja.
  575.47 435.00
 • ALLAHINDLUS Gaasiplaat Schlosser GH44CR FFD

  Gaasiplaat Schlosser GH44CR FFD

  45 cm retro stiilis gaasiplaat, 3 keedualaga.

  1 suur malmist rest
  Elektriline eelsüüde ja leegikontroll.
  238.08 179.00
 • ALLAHINDLUS Gaasiplaat Schlosser GH44AT FFD

  Gaasiplaat Schlosser GH44AT FFD

  45 cm retro stiilis gaasiplaat, 3 keedualaga.

  1 suur malmist rest
  Elektriline eelsüüde ja leegikontroll.
  238.08 179.00
 • ALLAHINDLUS Gaasiplaat Schlosser GH412WCWF

  Gaasiplaat Schlosser GH412WCWF

  3 põletiga gaasiplaat, pöörnuppudega.

  272.45 209.00
 • ALLAHINDLUS Gaasiplaat De Dietrich DPG7640B

  Gaasiplaat De Dietrich DPG7640B

  DE DIETRICH 2017/2018 AASTA UUS KOLLEKTSIOON!

   
  De Dietrich gaasiplaadil küpsetamine on lihtne, toit tuleb maitsev ja saab kiirelt valmis.
  Põletite võimsus on vahemikus 850 – 3100 W, tänu sellele saab gaasi peal küpsetada kõike alates madalat temperatuuri soovivatest toitudest kuni võimsat pliidiplaati nõudvate wok roogadeni välja.
  Selle pliidiplaadi must klaaspind ja kaasaegne välimus sobitub ideaalselt igat värvi kööki.,
  Gaasiplaadil on leegikontroll, mis aktiveeritakse põleti süütamisel. Kui põleti leek peaks ootamatult kustuma, peatatakse gaasilekke vältimiseks gaasi juurdevool automaatselt.
   
  548.86 449.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat Brandt BPI6427B

  Induktsioonplaat Brandt BPI6427B

  Uuenduslik Brandt induktsioonplaat.

  Plaadil on neli sõltumatut taimerit, 1-99 minutit.

  Recall funktsioon – tagasivõtmise funktsioon võimaldab vaid ühe nupu vajutusega minna tagasi viimaste seadistuste juurde, mida pliidiplaadil kasutasid. 
  Funktsioon Clean Lock – võimaldab juhtpaneeli
  plaadi puhastamise ajaks lukustada. Ühe minuti möödudes lukustus deaktiveerub
  automaatselt. 
  10 ohutuse punkti: Jääksoojuse indikaator, väikeste objektide tuvastamine, ülekuumenemiskaitse, automaatne stop süsteem, lapselukk, automaatne nõude tuvastus, ülekeemise kaitse, elektrisüsteemiga ühendamise turvalisus.
  Keedualad: 16 cm/ 2000 W, 21 cm/ 3100 W ja laienev ala 2x 18 cm/ 2800 W.
  Suur keeduala vasakul pool!
  Plaadi esipaneeli servas on värvitud riba, millel Brandt logo.
  463.00 389.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat Brandt BPI6315W

  Induktsioonplaat Brandt BPI6315W

  Uuenduslik Brandt induktsioonplaat, mille esiservas on Inox raam.

  Suur, 28 cm läbimõõduga keeduala.
  Plaadil on kolm sõltumatut taimerit, 1-99 minutit.

  Recall funktsioon – tagasivõtmise funktsioon võimaldab vaid ühe nupu vajutusega minna tagasi viimaste seadistuste juurde, mida pliidiplaadil kasutasid. 
  Funktsioon Clean Lock – võimaldab juhtpaneeli plaadi puhastamise ajaks lukustada. Ühe minuti möödudes lukustus deaktiveerub automaatselt. 
  10 ohutuse punkti: Jääksoojuse indikaator, väikeste objektide tuvastamine, ülekuumenemiskaitse, automaatne stop süsteem, lapselukk, automaatne nõude tuvastus, ülekeemise kaitse, elektrisüsteemiga ühendamise turvalisus.
  Keedualad: 18 cm/ 2800 W, 16 cm/ 2000 W ja 28 cm 3600 W.
  575.47 459.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat Brandt BPI6315B

  Induktsioonplaat Brandt BPI6315B

  Uuenduslik Brandt induktsioonplaat.

  Suur, 28 cm läbimõõduga keeduala.
  Plaadil on kolm sõltumatut taimerit, 1-99 minutit.

  Recall funktsioon – tagasivõtmise funktsioon võimaldab vaid ühe nupu vajutusega minna tagasi viimaste seadistuste juurde, mida pliidiplaadil kasutasid. 
  Funktsioon Clean Lock – võimaldab juhtpaneeli
  plaadi puhastamise ajaks lukustada. Ühe minuti möödudes lukustus deaktiveerub
  automaatselt. 
  10 ohutuse punkti: Jääksoojuse indikaator, väikeste objektide tuvastamine, ülekuumenemiskaitse, automaatne stop süsteem, lapselukk, automaatne nõude tuvastus, ülekeemise kaitse, elektrisüsteemiga ühendamise turvalisus.
  Keedualad: 18 cm/ 2800 W, 16 cm/ 2000 W ja 28 cm 3600 W.
  Plaadi esipaneeli servas on värvitud riba, millel Brandt logo.
  458.57 355.00
 • ALLAHINDLUS Keraamiline pliidiplaat Whirlpool AKT109NE

  Keraamiline pliidiplaat Whirlpool AKT109NE

  Klaaskeraamiline elektripliidiplaat.

  Ahjult juhitav, sobib ahjuga Whirlpool AKP543IX.
  4 kiirplaati. Erinevate suurustega keedualad erinevate suurustega pottide ja pannide jaoks.
  Raamita disain on stiilne ja muudab puhastamise lihtsaks.
  210.15 159.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat Scancool IKF480FLEX

  Induktsioonplaat Scancool IKF480FLEX

  2 Flex-tsooni 40,5 x 20 cm.
  Flex-tsooni võib kasutada 1 suure tsoonina või jaotada 2 väiksemaks keedutsooniks.

  Kasutades 1 suurt tsooni, lülitub keedutsooni osa, millel pole küpsetusnõud, automaatselt 1 minuti möödudes välja.

  581.85 490.00
 • Integreeritav doomino-induktsioonplaat IF2

  Integreeritav doomino-induktsioonplaat IF2

  Juhtimisviis Puutenupud
  Induktsioontsoonide arv 2
  Võimsusastmeid 9
  3500 W
  Taimer 99 min
  Induktsiooni võimsus 1500 W + 2000 W
  Välismõõdud 6 x 28,8 x 52 cm
  Tüüp integreeritav induktsioonpliidiplaat
  Juhtimisviis puutenupud
  Plaadi materjal klaaskeraamika
  3500 W
  Jääksoojuse näit +
  Võimsusastmed 9
  Taimer +
  Raam raamita
  Välismõõtmed 6 x 28,8 x 52 cm

  144.24
 • Integreeritav doominoplaat EB-GK2-TC

  Integreeritav doominoplaat EB-GK2-TC

  Juhtimisviis Puutenupud
  Võimsusastmed 9
  Taimer 99 min
  3000W
  Välismõõtmed 4,4 x 28,8 x 52 cm
  Klaaspinna värvus must
  Lülitid Puutenupud
  3000W
  Taimer 99 min
  Välismõõdud 26,5 x 48,5 cm
  Tüüp Keraamiline doominoplaat
  Plaadi materjal Klaaskeraamiline
  Jääksoojuse näit +

  118.68
 • Integreeritav gaasiplaat GKM4

  Integreeritav gaasiplaat GKM4

  Gaasipõletite arv 4
  Juhtpaneel Pöördnupud
  Raam Ei
  Restid Emailitud
  Leegikontroll +
  Võimsus 6500W
  Automaatne el. süüde +
  Välismõõdud 55,3 x 47,3 cm
  Värv hõbedavärvi

  175.20
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat Brandt TI1082B

  Induktsioonplaat Brandt TI1082B

  Sensorjuhtimisega induktsioonplaat, laius 77 cm.

  Koguvõimsus 7200 W.
  Keedualad: 16 cm, 18 cm ja 2 x 21 cm.
  683.50 539.00
 • ALLAHINDLUS Gaasiplaat Schlosser THG315CF

  Gaasiplaat Schlosser THG315CF

  musta värvi kahe tsooniga gaasiplaat, laius 30 cm. Plaadil on malmrestid.

  147.79 109.00
 • ALLAHINDLUS Gaasiplaat Schlosser THG242CF

  Gaasiplaat Schlosser THG242CF

  Klaasist pinnal, malmrestidega, 2 keedualaga gaasiplaat.

  1 põleti on 3-kordse kontuuriga
  136.70 105.00
 • ALLAHINDLUS Gaasi-elektriplaat Starkke TGM609

  Gaasi-elektriplaat Starkke TGM609

  Kombineeritud gaasi-elektriplaat.

  3 x gaas + 1 x keraamiline keeduala.
  326.78 259.00
 • ALLAHINDLUS Gaasiplaat Brandt TG1212W

  Gaasiplaat Brandt TG1212W

  Valge, 4 alaga gaasiplaat.

  Elektriline eelsüüde, leegikontroll ja pöördnupud.
  Max võimsus 7700 W
  218.26 158.00
 • ALLAHINDLUS Keraamiline pliidiplaat Starkke SCH310C

  Keraamiline pliidiplaat Starkke SCH310C

  Ühekohaline HIGH LIGHT keedutsooniga keraamiline pliidiplaat.

  125.61 95.00
 • ALLAHINDLUS Gaasiplaat Schlosser PGH635FFD

  Gaasiplaat Schlosser PGH635FFD

  60 cm 4põletiga gaasiplaat.
  Automaatne elektrisüüde ja leegikontroll, malmrestid.
  215.90 160.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat Hotpoint-Ariston KIA641BB(WH)

  Induktsioonplaat Hotpoint-Ariston KIA641BB(WH)

  Induktsioonplaat 4 keedualaga.

  Maksimaalne võimsus  7200 W.
  Stop&Go funktsioon – võimalus peatada küpsetusprotsess mõneks ajaks ja siis jätkata seda samade seadistustega.
  Jääksoojuse indikaator – punane H täht annab märku sellest, et pliidiplaat on peale protsessi lõppu veel kuum.
  Energia säästlikus – selle funktsiooni valimisel tarbib pliit ooterežiimi ajal vähem energiat, kui muidu.
  Kiirkuumutamise funktsioon – Booster.
  Automaatne väljalülitamine, kui magnetvälja ei teki.
  Toidunõu olemasolu tuvastamine.
  Laienev keeduala paremal pool.
  452.47 340.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat Teka IRS641W

  Induktsioonplaat Teka IRS641W

  Vasakpoolsed keedualad on läbimõõduga 145 mm ja 210 mm, parempoolsed keedualad on läbimõõduga 180 mm ja 210 mm.
  Puutetundlik liugjuhtimine.
  Madala temperatuuri funktsioon.
  Power Plus funktsioon võimaldab valitud tsooni võimsust tõsta maksimaalselt 10 minutiks 70% võrra. Ideaalne vedelike kiireks kuumutamiseks või liha intensiivseks pruunistamiseks.
  Kõigil keedualadel on helisignaaliga küpsetusaja seadistus, mida on võimalik programmeerida 1-99 minutiks. Funktsiooni saab aktiveerida kõigil küpsetustsoonidel eraldi üheaegselt.
  Küpsetusnõu optimeerimissüsteem võimaldab olenemata küpsetusnõu kvaliteedist saavutada valitud võimsusastme igal küpsetustsoonil.
  Värv: hallikasvalge
  575.47 439.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat Hotpoint-Ariston IKIA640C

  Induktsioonplaat Hotpoint-Ariston IKIA640C

  Induktsioonplaat 4 keedualaga

  Maksimaalne võimsus  7200 W
  Stop&Go funktsioon
  Jääksoojuse indikaator
  Energia säästlikus
  Kiirkuumutamise funktsioon – Booster
  Automaatne väljalülitamine, kui magnetvälja ei teki
  Toidunõu olemasolu tuvastamine
  344.23 264.90
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat Teka IB6040

  Induktsioonplaat Teka IB6040

  Keedualad 2 x 145 mm ja 2 x 210 mm.

  Puutetundlik juhtpaneel.
  Power Plus funktsioon võimaldab valitud tsooni võimsust tõsta maksimaalselt 10 minutiks 70% võrra. Ideaalne vedelike kiireks kuumutamiseks või liha intensiivseks pruunistamiseks.
  Kõigil keedualadel on helisignaaliga küpsetusaja seadistus, mida on võimalik programmeerida 1-99 minutiks. Funktsiooni saab aktiveerida kõigil küpsetustsoonidel eraldi üheaegselt.
  Küpsetusnõu optimeerimissüsteem võimaldab olenemata küpsetusnõu kvaliteedist saavutada valitud võimsusastme igal küpsetustsoonil.
  356.07 289.00
 • ALLAHINDLUS Gaasipõleti ümbris Glem GPPO1TWH valge

  Gaasipõleti ümbris Glem GPPO1TWH valge

  Sobib integreeritavatele gaasiplaatidele Glem GPMO1.
  Kõrge temperatuuritaluvus.
  Nõudepesumasinas pestav.
  Värvus: Valge

  114.84 87.00
 • ALLAHINDLUS Gaasipõleti ümbris Glem GPPO1TCM beež

  Gaasipõleti ümbris Glem GPPO1TCM beež

  Sobib integreeritavatele gaasiplaatidele Glem GPMO1.
  Kõrge temperatuuritaluvus.
  Nõudepesumasinas pestav.
  Värvus: Beež

  114.84 87.00
 • ALLAHINDLUS Gaasipõleti ümbris Glem GPPO1TBK must

  Gaasipõleti ümbris Glem GPPO1TBK must

  Sobib integreeritavatele gaasiplaatidele Glem GPMO1.
  Kõrge temperatuuritaluvus.
  Nõudepesumasinas pestav.
  Värvus: Must.

  114.84 87.00
 • ALLAHINDLUS Gaasipõleti ümbris Glem GPPO1TWH valge

  Integreeritav gaasipõleti Glem GPMO1TIX

  Põleti on kõrge efektiivsusega, võimsusega 3,3 kW – 3,8 kW ja tagab ühtlase kuumuse jaotumise, mis aitab luua perfektseid tulemusi. Ideaalne wok-toitude valmistamiseks.
  Gaasilekke kontrollsüsteem: leegi kustudes peatub gaasi juurdevool.
  Ühe puutega süütamine.
  Põleti valmistamisel kasutatud materjalid: puit, messing, malm ja keraamika.
  Põleti koosneb kahest elemendist (põleti ja põleti ümbris) ja need tuleb tellida eraldi.
  Gaasipõleti ümbris on saadaval viies erinevas värvitoonis (must, punane, beež, hall ja valge).

  670.55 508.00
 • ALLAHINDLUS Gaasiplaat Teka EH60 40225040 Anthracite

  Gaasiplaat Teka EH60 40225040 Anthracite

  Elektriline eelsüüde, malmrestid ja leegikontroll.

  Kõigil põletitel on temperatuuriandur, mis suleb gaasi juurdevoolu, kui leeki ei teki. 
  311.26 259.00
 • ALLAHINDLUS Gaasiplaat Teka EH604GAIALTRCI Beige

  Gaasiplaat Teka EH604GAIALTRCI Beige

  Retrostiilis 4 põletiga gaasiplaat.
  Elektriline eelsüüde, malmrestid ja leegikontroll.
  Kõigil põletitel on temperatuuriandur, mis suleb gaasi juurdevoolu, kui leeki ei teki.

  311.26 235.80
 • ALLAHINDLUS Keraamiline pliidiplaat Schlosser EH304

  Keraamiline pliidiplaat Schlosser EH304

  2 alaga, pöördnuppudega keraamiline plaat. 

  Max võimsus 3000 W
  158.88 119.00
 • ALLAHINDLUS Keraamiline pliidiplaat Schlosser EH302

  Keraamiline pliidiplaat Schlosser EH302

  2 keedualaga keraamiline pliidiplaat

  keedualad 1800 W  ja 1200 W
  Lapselukk ja automaatne väljalülitus
  204.81 155.00
 • ALLAHINDLUS Gaasiplaat Teka EFX 60 4G AI AL DR

  Gaasiplaat Teka EFX 60 4G AI AL DR

  Topeltpõletiga 60 cm roostevabast terasest pinnaga gaasiplaat.

  4 põletit roostevabast terasest pinnal.

  Automaatne elektrisüüde ja leegikontroll, malmrestid. Põletid on kõrge efektiivsusega.

  Gaasiga küpsetamisel on ohutus väga oluline, mille tõttu on kõigil põletitel temperatuuriandur, mis suleb gaasi juurdevoolu, kui leeki ei teki. 

  289.08 219.00
 • ALLAHINDLUS Gaasiplaat Teka EFX 70 5G AI AL DR

  Gaasiplaat Teka EFX 70 5G AI AL DR

  Kolmikpõletiga 75 cm laiusega roostevabast terasest metalse viimistlusega gaasiplaat.
  5 põletit klaaspinnal.
  Automaatne elektrisüüde ja leegikontroll, malmrestid.
  Gaasiga küpsetamisel on ohutus väga oluline, mille tõttu on kõigil põletitel temperatuuriandur, mis suleb gaasi juurdevoolu, kui leeki ei teki.

  352.12 266.76
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat De Dietrich DTI1105XE

  Induktsioonplaat De Dietrich DTI1105XE

  Läbitud kuumutusaja näit – ekraanil kuvatakse, kui palju aega on möödunud viimasest
  võimsusseadistusest. Suurepärane funktsioon küpsetusprotsessi
  jälgimiseks, kui olete unustanud seadistada taimeri.
  Boil – funktsioon vee kiireks keetmiseks ja keemistemperatuuril hoidmiseks
  (ideaalne nt pasta ja risotto valmistamisel). Enne keetmist tuleb
  määrata vaid nõus olev vee kogus (0,5 – 6 l), keemistemperatuuri
  saavutamisel kõlab helisignaal.
  Switch – plaadil on võimalik küpsetamise käigus eelnevalt seadistatud võimsus  ümber kohaldada ühelt keedualalt teisele  ja plaat tunneb ära nõu uue asukoha ning küpsetamine jätkub varem  seadistatud võimsusega valitud uuel tsoonil.

  581.85 439.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat De Dietrich DTI1105WE

  Induktsioonplaat De Dietrich DTI1105WE

  Läbitud kuumutusaja näit – ekraanil kuvatakse, kui palju aega on möödunud viimasest
  võimsusseadistusest. Suurepärane funktsioon küpsetusprotsessi
  jälgimiseks, kui olete unustanud seadistada taimeri.
  Boil – funktsioon vee kiireks keetmiseks ja keemistemperatuuril hoidmiseks
  (ideaalne nt pasta ja risotto valmistamisel). Enne keetmist tuleb
  määrata vaid nõus olev vee kogus (0,5 – 6 l), keemistemperatuuri
  saavutamisel kõlab helisignaal.
  Switch – plaadil on võimalik küpsetamise käigus eelnevalt seadistatud võimsus  ümber kohaldada ühelt keedualalt teisele  ja plaat tunneb ära nõu uue asukoha ning küpsetamine jätkub varem  seadistatud võimsusega valitud uuel tsoonil.

  807.84 612.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat De Dietrich DTI1053XE

  Induktsioonplaat De Dietrich DTI1053XE

  Switch – plaadil on võimalik küpsetamise käigus eelnevalt seadistatud võimsus ümber kohaldada ühelt keedualalt teisele ja plaat tunneb ära
  nõu uue asukoha ning küpsetamine jätkub varem seadistatud võimsusega valitud uuel tsoonil.

  HoriZone – pliidiplaati on võimalik kohandada vastavalt kasutajate vajadustele. HoriZone pliidiplaat pakub kohandatavat toiduvalmistamise tsooni, millel võib kasutada nii ühte suurt keedunõud kui ka mitut väikest nõud eraldi. Võite ka valida: kas 1 seadistus kogu tsoonil või 2 erinevat seadistust kontrollimaks kahte eraldiseisvat tsooni. HoriZone tsoon annab kuni 20% ekstra lisaruumi, võrreldes ükskõik millise tavalise pliidiplaadiga. Seda kõike tänu sellelele, et kui tavalise pliidiplaadi sama suur osa koosneb 2st induktorist, siis De Dietrich pliidiplaadi 1 horiZone tsoon koosneb 6-st induktorist. Tänu rohkematele induktoritele suudab ala katta ära palju suurema pinna, mida kasutada küpsetamiseks.

  921.62 813.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat De Dietrich DTI1043XE

  Induktsioonplaat De Dietrich DTI1043XE

  HoriZone – pliidiplaati on võimalik kohandada vastavalt kasutajate vajadustele. HoriZone pliidiplaat pakub kohandatavat toiduvalmistamise tsooni, millel võib kasutada nii ühte suurt keedunõud kui ka mitut väikest nõud eraldi. Võite ka valida: kas 1 seadistus kogu tsoonil või 2 erinevat seadistust kontrollimaks kahte eraldiseisvat tsooni. HoriZone tsoon annab kuni 20% ekstra lisaruumi, võrreldes ükskõik millise tavalise pliidiplaadiga. Seda kõike tänu sellelele, et kui tavalise pliidiplaadi sama suur osa koosneb 2st induktorist, siis De Dietrich pliidiplaadi 1 horiZone tsoon koosneb 6-st induktorist. Tänu rohkematele induktoritele suudab ala katta ära palju suurema pinna, mida kasutada küpsetamiseks.

  Boost
  funktsioon võimaldab kohest lülitumist maksimumvõimsusele, 3 otseteed on eelprogrammeeritud
  erinevatele võimsustele ning neid on võimalik ümberprogrammeerida seadistusele,
  mida kasutatakse kõige enam.

  Taimer
  on igal tsoonil eraldi ja seda on võimalik seadistada vahemikus 1-99 minutit.

  Start
  control
  funktsioon on spetsiaalselt välja
  töötatud roogadele, mis on veelgi maitsvamad siis, kui need on varem ette
  valmistatud.Enne serveerimist ülessoojendamiseks või aeglaseks kuumutamiseks,
  seadistage võimsusaste tasemele 1-4 ning määrake vajaminev kuumutusaeg ja
  lõpuaeg.

   Läbitud
  kuumutusaja näit
  kuvab ekraanile, kui palju aega on
  möödunud viimasest võimsusseadistusest. Suurepärane funktsioon
  küpsetusprotsessi jälgimiseks, kui olete unustanud seadistada taimeri.

  695.65 609.00
 • ALLAHINDLUS Gaasi-wok De Dietrich DTG1008X

  Gaasi-wok De Dietrich DTG1008X

  38 cm mustal klaasil, kolmikpõletiga Wok plaat. Roostevabast terasest raam esi- ja tagaservas.
  Automaatne elektrisüüde, leegikontroll ja malmrest, kaasas wok rest.

  ICS tehnoloogia ja puutetundlik juhtimine.
  997.13 815.00
 • ALLAHINDLUS Gaasiplaat De Dietrich DTE1197X

  Gaasiplaat De Dietrich DTE1197X

  112 cm roostevabast terasest gaasiplaat, 4 põletiga.

  Elektriline eelsüüde, leegikontroll ja malmrestid.
  794.38 649.00
 • ALLAHINDLUS Gaasiplaat Hotpoint-Ariston DK20SGH/HA

  Gaasiplaat Hotpoint-Ariston DK20SGH/HA

  Pöördnuppudega, 2 alaga gaasiplaat.

  Roostevabast terasest pinnal oleval plaadil on malmrest, elektrisüüde ja leegikontroll.
  Max võimsus on 4000 W
  178.71 135.00
 • ALLAHINDLUS Gaasiplaat Teka CGW LUX 60 4G AI AL

  Gaasiplaat Teka CGW LUX 60 4G AI AL

  60 cm klaaspinnaga gaasiplaat.

  4 põletit mustal klaasil.

  Automaatne elektrisüüde ja leegikontroll, malmrestid.

  Gaasiga küpsetamisel on ohutus väga oluline, mille tõttu on kõigil põletitel temperatuuriandur, mis suleb gaasi juurdevoolu, kui leeki ei teki. 

  322.34 259.00
 • ALLAHINDLUS Keraamiline pliidiplaat Brandt BPV6221B

  Keraamiline pliidiplaat Brandt BPV6221B

  2 keeduala ja sensorjuhtimisega keraamiline plaat. Väiksem keeduala 16,5 cm/1,2 kW ja suurem keeduala 20 cm/1,7 kW.

  Max võimsus 2900 W
  Radiant Quicklight – aeglane toitude hautamine (madal kuumus)
  9 erinevat võimsusastet
  Taimer kuni 99 minutit
  211.46 159.00
 • ALLAHINDLUS Gaasi-induktsioonplaat Brandt BPI6414BM

  Gaasi-induktsioonplaat Brandt BPI6414BM

  Kombineeritud plaat on hea variant koju, kus kasutatakse nii gaasi kui ka elektrit.
  Puutetundlik ja pöördlülititega juhtimine. 
  10 ohutusesüsteemi.
  Gaasi elektriline eelsüüde ja paljud muud lisad, teevad sellest pliidiplaadist ideaalse abilise kööki.
  10 võimsusastet induktsioon tsoonidel.
  Booster funktsioon induktsioon tsoonidel – otsetee maksimaalse võimsuseni.
  Induktsioon keedualad on mõlemad 18 cm läbimõõduga ja 2800 W.
  Gaasipõletid on võimsusega 3,1 kW ja 1,6 kW.
  520.03 415.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat Brandt BPI6210B

  Induktsioonplaat Brandt BPI6210B

  Brandt 2 x 18 cm keedualaga induktsioonplaat

  Arvestuslik koguvõimsus 3600 W
  Pinge 220-240 V / 50 Hz / 16 A
  352.12 275.00
 • ALLAHINDLUS Keraamiline pliidipaat Fabita BMR640

  Keraamiline pliidipaat Fabita BMR640

  Suuremad keedualad 180 mm/ 1800 W, väiksemad keedualad 145 mm/ 1200 W.

  Plaadi peal ei ole kaubamärki ja see sobib suurepäraselt ükskõik millise muu kodutehnika juurde.
  Valmistatud Itaalias.

  238.08 199.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat Fabita BIM640K

  Induktsioonplaat Fabita BIM640K

  Pliidiplaadi pinnal ei ole kaubamärki, võimalik kombineerida erinevate brändide köögitehnikaga.

  Suuremad keedualad 210 mm/2000 W, väiksemad keedualad 145 mm/1600 W.
  463.00 359.00
 • ALLAHINDLUS Induktsioonplaat Fabita BIE320T

  Induktsioonplaat Fabita BIE320T

  Valge kahe keedualaga induktsioonplaat.

  Väiksem keeduala 160 mm/ 1400 W, suurem keeduala 200 mm/ 2300 (3000) W.

  Sensorjuhtimine, lapselukk ja taimer.
  407.56 329.00
 • ALLAHINDLUS Valamu 2 pliidiplaadiga (MKZ100D

  Valamu 2 pliidiplaadiga (MKZ100D, MKB100-le)

  • Roostevaba valamu L 100 x S 60 cm
  • 1 kiirplaat 150 mm Ø 1500 W
  • 1 normaalplaat 180 mm Ø 1500 W
  • Integreeritud ülekuumenemiskaitse
  • Märgutuli
  • 7-taktilised lülitid
  189.00 169.00