Õhupuhastid

Õhupuhastid ja nende valimine. Õhupuhasti valimisel kööki jälgi toote tõmbe võimsust, disaini, värvust, kinnituse tüüpi ning energia säästlikust.

Siis kohal räägime peamiselt kööki mõeldud kubudest.

Õhupuhastajad on üldjuhul lakke või seinale kinnitatavad. Disainilt on võimalik valida integreeritavaid, tavalisi kubusi ja saar tüüpi õhupuhastajaid.

Õhupuhastaja võimsust mõõdetakse selle järgi, kui palju õhku suudab toode tunni jooksul ära puhastada. Seda mõõdetakse kuupmeetrites tunni kohta. Odavamad seadmed puhastavad umbes 200 m3/h ja parimad umbes 1000 m3/h.

Õhupuhastaja tuleb valida vastavalt ruumi ruumalale.  Kui Teil on näiteks köögi ruumala 25 m3 siis tuleks valida minimaalselt 250 m3/h võimsusega õhupuhasti. Loomulikult on mõistlikum valida võimas seade kuna ventilatsiooni torustik summutab osa võimsusest. Kui Teil on vatud köök siis tuleks arvestada kogu avatud ruumi ruumalaga.

Pakume oma valikus nii mootoriga kui mootorita õhupuhasteid. Mootorita õhupuhastid vajavad oma tööks välis mootorit mis paigaldatakse tavaliselt välja puhkeava juurde. Selle eesmärgiks on vaiksem köök kuna tõmbe mootor asub köögist väljas.

BIG24.EE Osta targalt!

Näitan tulemusi 1–99, kokku 112 tulemust

vaade