Pliidid ja Ahjud

Pliidid ja ahjud ning nende valimine.

Pliidi või ahju valimisel tuleks kõige pealt läbi mõelda millist tüüpi pliidid ja ahjud teile üldse sobivad, st kas majas on elekter või gaas.

Meie toote valikus leidub nii eraldiseisvaid pliite kui ka integreeritavaid ahjusi.

Kindlasti tuleb enne ostu üle vaadata koht kuhu soovite uue pliidi paigaldada ning võtta mõõdud. Pliite müüakse kahes mõõdus 50 cm ja 60 cm laiusega ning 85 cm või 90 cm kõrgusega. Standardiks loetakse 60 cm laiust pliiti ning need on ka üldjuhul odavamad.

Ahju valimisel tuleks tähelepanu pöörata ahju reziimidele.  Olgu siin kohal ka öeldud, et kõige laiemat valikut erinevate reziimide osas pakuvad eraldi seisvad pliidid. Levinuimad funtsioonid on grill, pöördõhk, aurutus, mikrolaineahi.

Peale toidu valmistamist tuleks ahju ka puhastada. Osadel ahjudel on sisse ehitatud erinevad puhastus funktsioonid. Katalüütpuhastus-  seinad on kaetud emailiga mis lõhustab rasvu temperatuuril 230C. Pürolüütiline puhastus käivitub 500C juures ning põletab mustuse tuhaks.

Meie ahjud ja pliidid asuvad kõik Tallinna laos seega saame pakkuda teile kiiret tarnet. Pakume pliite ning ahjusi järgmistelt tootjatelt: Hotpoint, Whirlpool, WMF, Sencor, Rommelsbacher, Indesit, Scholsser, Teka ning plajudelt teistelt.

 

BIG24.EE Osta targalt!

Näitan tulemusi 1–99, kokku 123 tulemust

vaade