Tolmuimejad

Tolmuimejad ja nende valimine. Tolmuimeja valimisel on peamiselt neli kriteeriumit värvus, võimsus, suurus ja disain.

Tolmuimejad jagatakse laias laastus nelja kategooriasse kotigatolmuimejad, konteinertolmuimejad, varstolmuimejad ja robottolmuimejad.

Tolmukotiga tolmuimeja on kõige tavalisem tolmuimeja millel vahetatakse tolmukotte nende täitumisel. Miinuseks loetakse nende puhul tolmukottide saadavust ja sobivust. Ka meil big24-s on tolmukotid eraldi müügis. Üldiselt on just sellised tolmuimejad kõige odavamad.

Konteinertolmuimeja kogub põrandalt mustuse konteinerisse mida on lihtne puhastada ning pole vaja tolmukottide pärast muretseda. Miinuseks tolmukotiga tolmuimeja ees loetakse seda, et konteineri tühjendamine on ebahügeenilisem kui  tolmukoti minema viskamine.

Varstolmuimeja on aku pealt töötav tolmuimeja millesse on kõik vajalik sisse ehitatud. Enamus mudelitelt saa pika varre küljest võtta ning siis jääb väike käsitolmuimeja. Akug kestavad olenevalt mudelist 10 – 30 min ning laadimis aeg jääb 8 tunni ja 30 min vahele.  Sobib pigem väikesesse majapidamisse.

Robottolmuimeja on tolmuimeja, mis ei vaja koristamisel inimese abi. Robottolmuimejal tuleb vaid konteinerit tühjendada. Seadme saab nii seadistada, et koristab kodu ainult ette nähtud aegadel. Robottolmuimejal võib tekkida probleeme nurkade puhastamisel.

BIG24.EE Osta targalt!

Näitan kõiki 28 tulemust

vaade