Köögikombainid

Köögikombainid

Näitan kõiki 10 tulemust

Köögikombain Bomann KM1382CB inox - BIG24.EE
Köögikombain Bomann KM1390CB - BIG24.EE
Köögikombain ProfiCook PCKM1063 - BIG24.EE
Köögikombain WMF Kult X - BIG24.EE
Köögikombain Bomann KM1395CB titaan - BIG24.EE
Köögikombain Sencor STM3700WH - BIG24.EE
Köögikombain Sencor STM6352BL sinine - BIG24.EE
Köögikombain Sencor STM6357GG - BIG24.EE
Köögikombain ProfiCook PCKM1151	 - BIG24.EE
Köögikombain ProfiCook PCKM1096 - BIG24.EE

Köögikombainid

Õige tehnika omamine on toitude valmistamisel üks olulisemaid tegureid. Siin kohal tuleb teile appi köögikombain, mis aitab teid toidu valmistamisel ning säästab teie aega. big24.ee tootevalikus on erinevaid köögikombaine erinevates hinna ja värviklassides. Köögikombainid on väga erinevad millist neist küll valida?

big24.ee tootevalikus on palju tuntud tootjate (Sencor, Bosch, ProfiCook jne) köögikombaine. Need on mitme otstarbega seadmed lihtsustamaks iga toiduvalmistaja toiduvalmistamise protsessi.
Valides köögikombaini tutvu toote kirjelduses antud mudeliga ning selle erinevate võimalustega.

Olenevalt mudelist on big24.ee köögikombainide tootevalikus erineva kiiruse reziimiga seadmeid. Oluline on ka köögikombaini võimsus. Võimsam köögikombain töötleb Teie toidu kiiremini.

Valides köögikombaini, pidage meeles valida oma vajadustele sobilik konteineri suurus. Valmistades igapäevast toitu suurtes kogustes, siis valige suure anumaga seade. Juhul kui kogused pole väga suured, valige väiksem anum.

Ka disain ei ole vähe tähtis osa köögikombaini valimisel, valige oma köögiga sobiv seade. Valge, must, punane, hõbedane, roheline, hall või metallik- big24.ee tootevalikus on igas värvitoonis seadmeid. Peame oluliseks ka seda, et seade oleks ergonoomiline ja seda oleks mugav hoiustada.

Ostke targalt! Ostke meilt www.big24.ee !

ÜLES

X